الوارروسی

الوارروسی یکی از محصولاتی میباشد که در فراورده های چوبی آواچوب به مشتریان عزیز ارائه داده میشود. الوار چوبی ، چوب مهندسی شده، محصولات چوبی ،سلولز ،محصولات کاغذی ،صادرات صنعت چوب ،در سال 2017 4.5 میلیارد دلار بوده است با وجود توسعه انفجاری صنعت شیمیایی مواد طبیعی هنوز تقاضای بسیاری دارند. البته رهبر غیر قابل انکار در اینجا چوب است زیرا اساس ده ها دسته از کالا ها میباشد.

مردم بسیاری از کشور ها خانه های چوبی با کیفیت بسیار بالایی را به همراه مبلمان چوبی زیبا و از جنس چوب جامد درست نموده وبه فضای خود نمایی زیبایی را میبخشند آلات موسیقی ،اسباب بازی ،جواهرات فروشی،وسایل آشپزخانه ،شانه و…..اینها در تمامی جنبه های زندگی ما تاثیر گذار میباشد و همه آنها به چوب نیاز خواهند داشت.

روسیه دارای بیشترین میزان چوب میباشد که در حال حاضر در حال صادرات به تمامی کشور های جهان میباشد.

روسیه از درخت های متفاوتی برای تامین نیازچوب جهان استفاده مینماید مانند کاج و صنوبر و همچین از درختان زینتی مانند اقاقیا درختان آجیل و درختان گیلاس نکته قابل توجه این میباشد که سالیانه هزارن درخت جدید در روسیه در حال برش خوردن و خرد شدن میباشد. فراورده های گودرزی (آوا چوب) با استفاده از فناوری های پیشرفته صنعت چوب سعی در ارائه بهترین کیفیت ها با بهترین محصولات به مشتریان عزیز دارد.

 

الوارروسی را با چه هزینه ای میتوان تهیه نمود ؟

در اولین وهله به این نکته اشاره کنیم روسیه یکی از  صادر کننده برتر مصالح ساختمانی چوب در جهان میباشد. در سال 2018 کل صادرات چوب این کشور حدود 8 میلیارد دلار بوده است. خریداران اصلی الوارروسی افرادی هستند که هدف بر استفاده این چوب در فضای داخلی را دارند. فراورده های گودرزی بکب از برترین توزیع کننده های محصولات الوارروسی و لمبه های روسی و چوب های روسی و … میباشد.

با ارزان ترین تعفه بهترین کیفیت را از ما دریافت نمایید. ارزان بودن ما دلیل بر بی کیفیت بودن ما نمیباشد. با ارزان ترین هزینه بهترین خدمات را از ما دریافت نمایید.

 

الوارروسی چیست ؟

الوار روسی جنسی است در حال رشد در تجارت جهانی خواهد بود. روسیه منطقه جنگلی بسیار بیشتری به نست کشور های دیگری دارد. با این حال حضور آن در بازار های جهانی محصوات جنگلی از نظزر تاریخی محدود بوده است. اما طی یک دهه گذشته بخشی از صادراتی به سرعت رشد نموده است. چوب روسی چوبی است بسیار مستحکم و مقاوم که به دلیل فشرده بودن جای بسیار کمی را اشغال مینماید. این مستحکم بودن چوب های روسی این چوب را در مقابل موریانه مقاوم میسازد.

رنگ الوار های روسی عموما قرمز و برگ های بنفش مایل به تیره میباشد. نکته قابل توجه در الوا های روسی در این میباشد که چوست چوبی همچنان شبیه مغ چوب روسی میباشد. آوا چوب ارائه دهنده انواع جوب روسی با کم ترین هزینه و با بهترین کیفیت میباشد.

جهت استعلام قیمت با کارشناسان آوا چوب در تماس باشید.

 

آواچوب

آواچوب واردکننده انواع چوب روسی، ترمووود فنلاندی و رنگ چوب در ایران است و همچنین یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ترمووود ایرانی، چوب پلاست و … است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید.

 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

13 دیدگاه