تخته داربست

تخته داربست

تخته داربست یکی از محصولاتی است که برای انجام فعالیت های ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرد. این تخته را بر روی داربست های مختلف قرار می دهند و برای انجام کارهای مختلف مانند گچکاری، رنگ کاری، اجرا و تعمیر بنای ساختمان و … بر روی آن می ایستند از آنجا که تخته داربست با ایمنی کارگران ساختمانی سروکار دارد باید از کیفیت مناسبی برخوردار باشد تخته زیر پایی یا تخته زیرپایی را می توان از انواع چوب های مختلفی از جمله چوب روسی و چوب ایرانی تولید کرد.

 

انواع تخته داربست چیست؟

تخته بنایی یا تخته بنایی ارائه شده توسط فرآورده های چوبی آوا چوب شامل دو نوع ایرانی و روسی است طول نوع ایرانی اش معمولا با استاندارد حدودا ۴ متر تولید می شود ضخامتش ۵/۲ سانتی متر است عرض تخته بنایی ایرانی  ارائه شده ۱۰ سانتی متر، ۱۲ سانتی متر و ۱۵ سانتی متر تولید می شود همچنین تخته داربست روسی دارای طولی به اندازه های ۳ متر، ۴ متر و ۶ متر است ضخامت این نوع تخته بنایی تقریبا ۵/۲ سانتی متر می باشد همچنین پهنای آن از ابعاد متفاوتی برخوردار است. یعنی ۱۰ سانتی متر، ۱۲ و ۲۰ سانتی متر

ویژگی های تخته داربست

تخته زیرپایی های ارائه شده از بالاترین کیفیت موجود در بازار برخوردارند. طول عمر این تخته زیر پایی ها با توجه به نوع چوب های به کار گرفته شده بسیار بالا است.با وجود آن که این تخته بنایی ها از استحکام بسیار خوبی برخوردارند اما بسیار سبک و قابل حمل نیز می باشند. همچنین دچار شکستگی و خمیدگی نمی شوند.

این موضوع برای حفظ امنیت جان کارگران بسیار حائز اهمیت است استفاده از این تخته زیر پایی باعث می شود تا کارگرانی که بر روی آن قرار می گیرند دچار کمترین تکانه و لغزش شوند این تخته در برابر انواع عوامل محیطی و طبیعی همچون سرما و گرما، رطوبت و باران مقاوم است همچنین نسبت به خمیده شدن یا پوسیدگی مقاومت بسیار خوبی از خود نشان می دهد.

 

خرید تخته زیرپایی

قیمت تخته بنایی

در این نوسانات بازار قیمت تخته قالب بندی به صورت ثابت قابل اعلام نمیباشد. برای استعلام قیمت ها باید به صورت بروز اقدام نمایید تخته های داربست با توجه به ابعاد و ضخامت های آن مشخص میشود و میتوان گفت به نسبت یک دیگر به صورت ثابت نمیباشد برای خرید تخته بنایی ارزان قیمت و با کیفیت میتوانید با مجموعه آوا چوب در تماس باشید آوا چوب ارائه دهنده ارزان ترین و با کیفیت ترین تخته های زیر پایی ها با ما در ارتباط باشید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

۳ دیدگاه

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با علامت * مشخص شده اند.

02134639