جستجو کردن
Close this search box.

فرآورده های چوبی گودرزی در سال ۱۳۸۰ تاسیس شد و اکنون با نام تجاری آوا چوب مشغول میباشد و تا کنون سال هاست که در خدمت شرکت های ساختمانی، مشتریان و دست اندرکاران حوزه صنعت ساختمان و فرآورده های چوبی می باشد. در این سال ها نیازمندی ها و برنامه های عملیاتی این مشتریان به ما راهی را نشان داده است که پس فراز و نشیب های بسیار مجموعه خود را به یک گروه توانمند و فعال در حوزه صنایع چوب و صنعت ساختمان ارتقا بخشیده که توانسته ایم پاسخگوی نیازهای مشتریان خود باشیم. همچنین مجموعه آوا چوب نمایندگی انحصاری برند رمرس آلمان در ایران می‌باش.  میتوانید برای اطلاعات بیشتر در زمینه انواع رنگ چوب، رنگ ترمو، رنگ چوب پلاست، رنگ ظروف چینی و رنگ اسباب بازی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

رنگ ترمووود پس از ترمو شدن استاندارد در برابر شرایط جوی از قبیل باران و برف کاملا مقاوم بوده و تنها اشعه UV خورشید می تواند برروی چوب تاثیرات نامطلوبی داشته باشد.
رنگ استاندارد و مخصوص ترمووود ضد اشعه یو وی(UNTI UV) می باشد و می تواند این تاثیرات را کاملا بر طرف کرده و همچنین این امکان را فراهم می کند که با سلیقه و دیزاین خود از میان انواع طیف های رنگی موجود رنگ مد نظر خود را انتخاب نمایید.

ظروف چوبی به دلیل زیبایی بی نظیری که دارند بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفته اند. این ظروف به دلیل اینکه چوب نباید در محیط مرطوب قرار بگیرد یا ارتباط مستقیم با آب داشته باشد باید از رنگ یا روغن برای آب گریز کردن آن استفاده کرد. استفاده از روغن نسبت به رنگ ارجحیت دارد زیرا رنگ برای بدن انسان ضرر داد و به مرور از ظرف جدا می شود زیبایی ظرف از بین می رود. روغن با بدن سازگاری بیشتری دارد و شخص خودش می تواند ظرف را با روغن مخصوص ظروف چوبی پاکسازی کند و این کار باعث بالا رفتن طول عمر ظروف می شود.آواچوب ارائه دهنده بهترین روغن ظروف چوبی میباشد که میتوانید سفارش خود را با به صرفه ترین هزینه و بالاترین کیفیت ثبت کنید.

رنگی که بر روی پروفیل چوب پلاست زده می‌شود، به مرور زمان و بعد از گذشت حدودا ۲ سال تغییر پیدا کرده و رنگ از رنگ نما به‌ رنگ مقطع تبدیل شده و این تغییر برای همیشه ثابت می‌ماند. تغییر رنگ این مواد زمانی صورت می‌گیرد که به صورت دائم تحت تاثیر تحول آب و هوایی و حضور نور مستقیم خورشید باشدرنگ چوب پلاست ۶ تیپ دارد، که رنگ‌های گردویی، قهوه ای، شکلاتی، خردلی و آجری را شامل می‌شود. چوب پلاست در برابر شکستگی، نفوذ آب و شعله‌ور شدن بسیار مقاوم است و تا ۳۰ سال بدون تغییر باقی می‌ماند

حدود ۲۰ سال است که اغلب تولید کنندگان برای جلوگیری از آسیب رساندن رنگ به سلامتی یک کودک، در حین آماده کردن اسباب بازی برای کودکان زیره ۱۴ و ۱۳ سال، از رنگ های طبیعی استفاده می کنند که این رنگ ها نسبت به رنگ های غیر طبیعی و شیمیایی، کاملا مقرون به صرفه تر بوده و بعضی از کارآفرینان به دلیل پایین بودن قیمت این رنگ ها، به جای پلی اورتان یا رنگ های پلاستیکی، از رنگ های کاملا طبیعی و قیمت مناسب برای رنگ اسباب بازی های کودکان استفاده می کنند.در آخر اینکه قیمت رنگ پلاستیک مخصوص گیاهی نیز همانند رنگ پلی اورتان بسیار مناسب است و تولید کنندگان می توانند این رنگ اسباب بازی ها را از آواچوب که ارائه دهنده بهترین محصولات چوبی و فروش انواع رنگ با بالاترین کیفیت هستند را به راحتی سفارش دهند.

پروژه‌ها

فرم تماس