جستجو کردن
Close this search box.

قیمت تخته زیر پایی بنایی

 هنگامی که به تخته زیرپایی بنایی می اندیشیم کاربری های زیادی را از آن متصور می شویم .این تنوع در کاربری می تواند شامل انواع تعمیرات و نظافت و یا حتی نماهای ساختمانی و گچ کاری ها باشد، که همگی نیاز دارند تا افراد بتوانند به سادگی و بدون نگرانی و در امنیت کامل روی آن ها ایستاده و به کار خود بپردازند. چوب هایی که در انواع مختلف در ایران عرضه می شود، هر یک کاربری خاص خود را داشته و کیفیت های متفاوتی دارد.

ضمن این که از کشورهای متفاوتی همچون ترکیه ، روسیه و مالزی و فنلاند نیز چوب های خوب و با کیفیتی به بازار ایران وارد می شود که از آن ها در سازه های مختلفی می توان استفاده نمود. بدین ترتیب با وجود تنوع در نوع ، کیفیت و ابعاد چوب ها می توان تقاضاهای متفاوت در ساخت و ساز را پاسخ گو بود تخته بنایی نیز یکی از محصولات چوبی پر کاربرد است که به جهت آن که با جان و ایمنی کار افراد در ارتباط است می بایست از کیفیت های مناسبی خرید و تهیه شود اما در حقیقت قیمت تخته زیر پایی بنایی چندان بالا نبوده و از چوب های ارزان می باشد.

 

از چه نوع چوبی تخته زیر پایی بنایی  تهیه می شود ؟

در بازار چوب ایران می توانید تخته داربست یا تخته زیر پایی بنایی ایرانی و وارداتی را که عمدتا روسی هستند بیابید. عرض چوب روسی بین بیست تا سی سانتی متر است و طول های آن ها نیز بین چهار تا شش متر است که بنا به نوع کاربری که نیاز است می توان آن ها را نیز سفارش داد .

عمدتا از درخت های کاج صنوبر تهیه می شوند و در ایران به شکل سنتی تولید می شود و بدون بسته بندی و در اندازه های متفاوت به بازار عرضه می کنند اما نوع روسی آن توسط دستگاه های پیشرفته ای برش خورده و به صورت یک اندازه در بسته بندی های مرتب و به شکل منظمی پالت بندی شده و به ایران و سایر کشورها ارسال می شود.

از چه نوع چوبی تخته زیر پایی بنایی  تهیه می شود ؟

از چه نوع چوبی تخته زیر پایی بنایی  تهیه می شود ؟

قیمت تخته زیر پایی بنایی چگونه است ؟

در میان تخته زیر پایی بنایی که در بازار چوب ایران موجود است نوع وارداتی آن به نسبت ایرانی از کیفیت بالاتری برخوردار است و قیمت تخته زیر پایی بنایی وارداتی نیز بالاتر می باشد. برای تهیه ی آن می توانید به سراغ شرکت آواچوب در سایت چوب خاوران رفته و متناسب با کاربردی که دارید نوع تخته داربست خود را انتخاب نموده و از کیفیت آن اطمینان حاصل نمایید.

این شرکت به دلیل آن که محصولات چوبی را بدون واسطه عرضه می دارد می تواند قیمت های رقابتی را نیز اعلام نماید احتمال شما هم دیده اید که تخته زیر پایی بنایی را در کارهای ساختمانی برای گچ کاری ، تعمیرات ، اجرای نما و نظافت و شستشو استفاده می کنند و کارگران ساختمانی بدون آن که دچار لغزندگی شوند بر روی آن ها ایستاده و یا حرکت می کنند.

به همین جهت است که در خصوص این نوع از تخته کیفیت در اولویت اول بوده و بایستی از سلامت آن کاملا اطمینان حاصل نمود در غیر این صورت می تواند برای کارگران در حال کار خطرات و آسیب های جدی را ایجاد نماید.

 

تخته زیر پایی بنایی  چه ویژگی هایی دارد ؟

به طور معمول از چوب هایی برای تخته زیر پایی استفاده می کنند که کیفیت خوبی دارند. زیرا ایمنی در این نوع از چوب اهمیت زیادی دارد همچنین در صورتی که به خوبی برش خورده و خشک شده باشند، می توانند دوام بسیار خوبی داشته و مدت ها عمر کنند. این نوع از چوب در تخته زیر پایی بنایی سبک وزن بوده و بسیار مستحکم است و می توان آن را به سهولت حمل نمود .

این تخته به دلیل ضخامت و کیفیتی که دارد دچار خمیدگی ، تابیدگی و شکستن نخواهد شد و این یک امتیاز برای چوبی است که با ایمنی و جان کارگران در ارتباط مستقیم است. همچنین هنگام کار با این نوع از تخته داربست ، نگران لغزش و لرزش نخواهید بود و به خوبی بر روی ستون های ایجاد شده مستقر شده و می ایستد. مقاومت خوب این چوب باعث می شود که به آسانی دچار پوسیدگی نشده و عوامل محیطی مانند بارندگی و … به آن آسیب نمی رساند و نفوذ قارچ و حشرات در آن ممکن نیست.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با علامت * مشخص شده اند.