قیمت ترمووود در بازار

قیمت الوار چوب

برای استعلام قیمت ترمووود در بازار  میتوانید با کارشناسان آوا چوب در تماس باشید کارشناسان آوا چوب با داشتن تجربه کافی در این زمینه مشاوره های رایگان را به شما عزیزان ارائه مینماید شاید این سوال برای شما پیش بیاید که اصلا ترمووود چیست ؟ ترمووود های ارزان قیمت را از کجا تهیه کنیم ؟طرز تهیه ترموود ها به چه نحوی میباشد ؟اگر جواب این سوال ها را نمیدانید   ما در این سایت به صورت کامل این موارد را به صورت کامل  توضیح خواهیم داد.

با ما در ادامه همراه باشید 

 

قیمت ترمووود ها متری 

شما عزیزان اگر شما جزو افرادی باشید که در این صنعت فعالیت داشته باشید خود به انواع ترموود ها اشناییت دارید اگر که با ترمووود نما  آشناییت ندارید با ما در ادامه همراه باشید ترمووود ها دارای انواع مختلفی میباشد.در میان بازار های چوب فروشی تحت عنوان گرید شناخته شده است شاید در برخی از موارد در برخی از سایت ها اقدام به اعلام قیمت ها در سایت های خود مینمایند. اما این مورد را در نظر داشته باشید قیمت ها در بازار  به صورت بروز میباشد و نمیتوان به صورت ثابت  قیمت هایی را اعلام نماییم .شاید ما بتوانیم در این سایت قیمت های فوکاهی را اعلام نماییم اما با تماس با ما قیمت ها را به هر نوعی تغیر داهیم و تنها این عمل برای جلب نظر شما میباشد آوا چوب برای اعلام قیمت به شما عزیزان پسشنهاد مینماید تا برای استعلام قیمت با کارشناسان ما در ارتباط باشید

قیمت ترمووود ها متری 

قیمت ترمووود ها متری

کاربرد ترموود

ترموود ها کاربرد بسیاری دارد یعنی به طور خلاصه اگر بخواهیم به شما عزیزان شرح دهیم اگر بخواهیم نمایی زیبا را برای ساختمان داشته باشیم عموما از ترمود ها استفاده مینمایند.

از عمده کاربرد ترموود ها میتوان به :

  • عموم دیوار ها 
  • فضاهای داخلی 
  • نمای ساختمان 
  • کف
  • سونا و …

اما این نکته حائز اهمیت میباشد که در صورتی که شما عزیزان بخواهید از ترموود ها در هریک از این محل ها استفاده نمایید به نوعی شرایط خود را داشته و باید مواردی را رعایت نمایید برای داشتن خریدی موفق نیاز به داشتن برخی از اطلاعات دارید که با مطالعه و سرچ در گوگل میتوانید کسب نمایید.

کاربرد ترموود

کاربرد ترموود

مزایای ترمو کردن چوب 

شاید این سوال در ذهن شما پیش آمده باشد که چه نیازی به ترمو کردن چوب وجود دارد ؟ برخی از ما سوال مینمایند که در صورتی که ترمو نماییم امکان خشک شدن چوب وجود ندارد ؟ ما در این مقاله به صورت کامل این مورد را توضیح میدهیم ترمو کردن چوب به نوعی باعث مقاوم کردن چوب خواهد شد به نوعی در فرایند ترمو کردن چوب این دما باعث از بین رفتن صمغ خواهد شد.

با عمل ترمو کردن چوب چوب دچار خشک شدن نمیشود ؟

همان طور که در مقاله ترمووود ذکر شده است عمل ترموود در دمای بخصوصی حرارت خواهد دید یعنی حد دما به یک میزان معینی تعین میشود و زمان مناسبی  را تعین مینمایند و بعد از گذشت زمان این چوب ها در یک فضای خشک قرار میگیرد این به این معنا میباشد که این حرارت چوب را خشک و یا سوخته نخواهد شد زیرا به صورت مستقیم هم در برابر آتش قرار نمییرد در برابر بخار آب میباشد و این هیچگونه ضربه ای به چوب نخواهد زد.

با عمل ترمو کردن چوب چوب دچار خشک شدن نمیشود ؟

با عمل ترمو کردن چوب چوب دچار خشک شدن نمیشود ؟

خط تولید ترمووود 

برای اینکه موارد بالا را بیشتر متوجه شوید در ابتدا نیاز به دانستن مراحل تولید ترمو به اصطلاح خط تولید ترموود ها دارید ترموود ها در واقع یه نوع تیمار گرمایی چوب محسوب میشود که در آن از هیچگونه مواد شیمیایی نیز استفاده نمیشود. تنها از بخار آب برای تیمار کردن آن استفاده میشود و با دمای ۲۲۰ درجه آن را حرارت داده و پس از آن خنک میشود و دوباره در کوره های با بخار آب دمای ۱۸۰ درجه حرارت میبیند و به مرور کم خواهد شد.

این چکیده ای فرایند ترمو کردن چوب میباشد پس با این وجود شما در این مرحله متوجه این موضوع شدید که چوب هایی که برای ترمو کردن استفاده مینماید با هیچگونه مواد شیمیایی نیز برخورد ندارد و باعث اسیب دیدن آن نخواهد شد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با علامت * مشخص شده اند.