جستجو کردن
Close this search box.

قیمت ترمووود

ترمووود قیمت

ترمووود قیمت

برای استعلام ترمووود قیمت میتوانید با آوا چوب در تماس باشید کارشناسان مجرب آوا چوب با داشتن تجربه کافی در این زمینه بهترین قیمت های ترمووود را به شما عزیزان اعلام مینمایند قیمت ترمووود ها در بازار تهران به صورت ثابت نمیباشد و به نوعی دارای تلورانس ۵ الی ۱۰ درصدی میباشد ترمووود ها همان طور که در مقاله مربوطه ذکر کردیم ترموود ها دارای انواع مختلفی میباشد فنلاندی و ایرانی دو نوع شایع ترمووود ها میباشد و به نوعی دارای کیفیت های بالا و پایین میباشد.

 

کاربرد ترمووود در بازار

ترمووود ها در بازار همان طور که خود میدانید دارای کاربرد بسیاری میباشد و در تمامی صنایع مصرف دارد.اگر از آن دسته از افرادی میباشید به دنبال یک نمای بروز و زیبا میباشید.ترموود ها بهترین نوع میباشد ترموود ها به عنوان یکی از پر کاربرد ترین چوب نما نیز نام گذاری شده است. شاید این سوال در ذهن شما پیش امده باشد که چه نیازی به ترمو کردن چوب وجود دارد و و آیا با ترمو کردن چوب نخواهد سوخت ؟

ما در این مقاله اهتمام بر این داریم تا در رابطه با این مورد با شما عزیزان بحث نماییم و از مزایا و معایب آن به شما عزیزان اطلاعات لازم را ارائه نماییم.

کاربرد ترمووود در بازار

مزایا ترمووود 

همان طور که در بالا گفته شد ترمووود ها در تمامی فضا ها قابلیت استفاده را نیز دارد اعم از کف ، نما ،کف و…. اما برای استفاده از این نوع چوب ها در هریک از این فضا باید مواردی را رعایت نمایید تا بتوانید از این ترمو ها به خوبی استفاده نماییم.ترمووود ها به دلیل ترمو کردن چوب صمغ چوب به صورت کامل از بین خواهد رفت و باعث مقاوم تر شدن آن خواهید شد.

 ترموود ها در برابر تمامی شرایط جوی مقاوم خواهد بود از مهم تریم ویژگی که به عنوان بهترین ویژگی آن شناخته شده است طول عمر بالایی که دارد به عنوان با دوام ترین چوب ها میباشد. چوب های ترمو به دلیل سوخته شدن در دمای بالا مقاوم در برابر حمله حشرات خواهد شد، همچنین ترمو شدن چوب باعث زیبا تر شدن چوب خواهد شد و میتوانید حتی بدون رنگ ترمو و یا حتی با استفاده از یک لایه روغن نمای ترموود ها را به خوبی نمایان سازید.

برخی این سوال در ذهن خود دارند که با این وجود چگونه ترموود ها را بروی فضای مد نظر خود نصب نمایییم یکی دیگر از ویژگی های ترمووود ها نصب آسان آن ها میباشد و به نوعی برای شستو شو و تمیز کردن ترمو ها میتوانید آن را جدا سازی نمایید.

مزایا ترمووود 

مزایا ترمووود

معایب ترموود 

تیم آوا چوب خود ارائه دهنده و توزیع کننده ترمو در بازار میباشد همان طور که در بالا به مزایای چوب ترمو اشاره نمودیم در این مبحث میخواهیم به معایب ترمو ها هم نیز اشاره نماییم. ترموود ها به نوعی دارای یک موردی میباشد که به عنوان بزرگ ترین معایب چوب ترمو ها میباشد ترموود ها به نوعی در برابر اشعه ماوراء بنفش و آفتاب میباشد. اما این نوع مشکل بدون راه حل نمیباشد و راه حل مخصوص خود را دارد که در ادامه به آن میپردازیم. چوب های ترموود به نوعی در برابر حشرات چوب خوار مقاومتی نخواهد داشت ما با اکتفا به تجربه کاری خود و همچین با یک برسی در بین ترموود فروش ها به این موارد که جزو مهم ترین موارد میباشد برخورد کردیم.

 

معایب ترموود 

معایب ترموود

رنگ ترموود

همان طور که در بالا به این مورد اشاره نمودیم که ترموود ها در برابر اشعه ما وراء بنفش و هم چنین اشعه آفتاب مقاومت بالایی ندارد. برای حل این مشکل پیشنهاد ما استفاده از یک رنگ گیاهی ترموود با کیفیت میباشید که بتوانید به راحتی از این چوب های برای چندین سال استفاده های لازم را داشته باشید. در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین برند های رنگ جوب در ایران رنگ رمرس میباشد رنگ رمرس یکی از بهترین و با کیفیت ترین رنگ ها در ایران میباشد.

در گذشته ی نچندان دوری رنگ های ازمو و یانسن و همل از برند هایی میباشد که در ایران به نوعی در حال فعالیت میباشد اما در این راستا ما رمرس را به شما عزیزان پیشنهاد مینماییم برای مطالعه در رابطه با رنگ ترمو ها به مقاله مربوطه مراجعه نمایید.

 

عوامل موثر در تعین قیمت ترموود ها در بازار 

ایم مبحث مقداری طولانی میباشد اما با این وجود میتواند اطلاعات کاملی را به شما عزیزان ارائه نماید.در تعین قیمت ترمو ها در بازار عوامل زیادی تاثیر گذار میباشد و نمیتوان گفت تنها یک مورد بر تعین قیمت ها تاثیر میگذارد. ما در این مطلب به صورت کلی به این مورد میپردازیم یکی از مهم ترین موارد ها میتوان به نوع ترموود ها اشاره نماییم.

همان طور که در بالا به آن اشاره نمودیم ترموود ها دارای انواع مختلف فنلاندی و ایرانی میباشد که بازهم هر یک از این موارد به خودی خود دارای انوع مختلفی دارد که به اصطلاح به آن گرید نیز گفته میشود. در اولین مرحله میتوانید به این مورد توجه داشته باشید که که از ترمو ها را در چه نوع فضایی میخواهید استفاده نمایید و در مرحله بعد باید این مورد را بدانید که چه نوع چوبی را به عنوان چوب ترمو انتخاب نماید.زیرا از هر نوع چوبی میتوانید به راحتی ترموود تهیه نمایید.

بر فرض مقال اگر چوب های ایپه را ترو نمایید به تبع قیمت این ترمو ها بالا میباشد و نمیتوانیم به شما این مورد را تضمین دهیم که در بازار ترمو های چوب ایپه با کم ترین هزینه موچود میباشد یعنی به اصطلاح شما اگر بخواهید ترموود ارزانی را داشته باشید باید از چوب های گران قیمتی مانند گردو ،بامبو ،ایپه و… دوری نمایید. زیرا این چوب ها به خودی خود دارای قیمت بالایی میباشد از دیگر موارد تاثیر گذار در تعین قیمت ها سن درختان میباشد.

عموما سن مناسب برای ترموود ها ۳۰ ای ۸۰ سال میباشد که این سن درختان به نوعی در بازار قیمت بالایی دارد در بالا تر به مبحث گرید پرداختیم در بازار چوب فروشان گریدهای ترموود ها در تعین قیمت ها بسیار تاثیر گذار میباشد شما باید این مورد را در نظر داشته باشید برای ترمو کردن  در کوره از سوخت های شیمیایی نیز استفاده میشود در حال حاضر قیمت های سوخت های شیمیایی بسیار بالا میباشد.

عوامل موثر در تعین قیمت ترموود ها در بازار 

عوامل موثر در تعین قیمت ترموود ها در بازار

نحوه محاسبه قیمت ترموود ها 

در ایران واحد های متر مکعب و متر مربع یکی از رایج ترین و کاربردی ترین واحد هایی میباشد که رواج دارد لذا قیمت ترمووود ها بر اساس واحد متر مکعب و متر مربع محاسبه میگردد. خصوصا در کشور فنلاند یکی از واحل های اصلی ترمووود ها میباشد امکان دارد برخی از افراد این سوال در ذهنشان آمده باشد که ما چگونه میتوانیم بفهمیم چه مقدار چوب ترموود برای ما مصرف خواهد شد. ما در این پاراگراف به صورت خلاصه به این مورد میپردازیم. برای محاسبه میزان مصرفی ترموود در نمای چوبی ساختمان ها و یا کف چوبی ،واحد متر مربع بهترین و رکار آمد ترین واحدی میباشد که به کار خواهد آمد.

 

لیست ترمووود قیمت فنلاندی و ایرانی در آوا چوب 

لیست قیمت ترموود ها در آوا چوب بر اساس متر مربع نیز محاسبه میگردد اما برای اعلام قیمت های ثابت متاسفانه به دلیل این نوسانات در بازار این امکان برای ما فراهم نمیباشد اما شما برای استعلام قیمت یا میتوانید با ما در ارتباط باشید و یا میتوانید طرح و مدل های خود را برای ما ارسال نمایید تا کارشناسان واحد فنی ما به صورت رایگان قیمت ها را به شما عزیزان اعلام نماییند.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با علامت * مشخص شده اند.