قیمت روز لمبه چوبی

قیمت روز لمبه چوبی

برای استعلام قیمت روز لمبه چوبی میتوانید با آوا چوب در تماس باشید کارشناسان آوا چوب با داشتن تجربه کافی در این زمینه میتوانند به راحتی شما عزیزان را در مسیر درست خرید لمبه قرار دهند. داشتن لمبه های چوبی دارای کاربرد های بسیاری میباشد که ما در این مقاله به آن میپردازیم. این مورد را در نظر داشته باشید که لمبه های چوبی به نوعی دارای انواع مختلفی میباشد و از لحاظ ابعاد با یک دیگر متفاوت میباشد.و همین امر ممکن است در قیمت دهی تاثیرگذار باشد.

 

چرا باید قیمت های لمبه را به روز برسی نماییم ؟

خرید لمبه ها در بازار متاسفانه به صورت ثابت مشخص نمیباشد و نمیتوان به راحتی قیمتی را اعلام نماییم . لمبه های روسی از لحاظ کیفیتی با یک دیگر متفاوت میباشد.حال آنکه این لمبه های چوبی در چه مکان هایی استفاده میشود و چگونه مورد مصرف قرار میگیرد از لمبه های چوبی به نوعی در فضاهای سقف ها مورد استفاده قرار میگیرد.شما میتوانید برای اطلاع از قیمت روز لمبه چوبی با کارشناسان ما در آواچوب تماس بگیرید.

ما میخواهیم چوبی را که مناسب برای این فضا ها میباشد را به شما عزیزان معرفی نماییم .مناسب ترین چوب ها برای استفاده در سقف ها لمبه های چوبی روسی خشک کن رفته میباشد که هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ قیمت بسیار مقرون به صرفه میباشد.ما در این مبحث میخواهیم برسی نمیاییم که چرا باید قیمت های لمبه را بروز استعلام نماییم ؟ با توجه به این نوسانات ارزی ریالی که در بازار حاکم میباشد نمیتوان به صورت ثابت قیمت اجناسی را پیش بینی نماییم .یعنی به نوعی قیمت ها بایک تلورانس ۵ الی ۱۰ درصدی و حتی این مورد را داشته که تلورانس قیمت ها تا ۲۰ درصد هم در بعضی از اقلام داشته است.

به فرض مثال با توجه به برخی از استعلام هایی که در بین فروشندگان انجام دادم قیمت های پی وی سی ها ۲۰ درصد افرزایش قیمت داشته در صورتی که تا هفته گذشته قیمت ها به مدت یک هفته ثابت بود و اعتبار داشت اما متاسفانه در این شرایط خیر برای خرید لمبه پیشنهاد میکنیم به این مقاله سر بزنید راهنمای خرید لمبه تا بتوانید خرید هدف مندی را تجربه نمایید.

قیمت روز لمبه چوبی

انواع لمبه روسی در بازار 

لمبه های چوبی دارای انواع مختلفی میباشد در آوا چوب لمبه های روسی دارای انواع مختلف و ضخامت های متفاوتی میباشد لمبه های ما شامل لمبه فاق و زبانه و نیم ونیم میباشد که این موارد باز دارای تک شایر و ساده میباشد که به اصطلاح تک شیار نیم و نیم و فاق و زبانه و همچنین ساده نیم و نیم و تک شیار این موارد به خودی خود دارای انوع مختلفی میباشد.قیمت روز لمبه چوبی در انواع مختلف آن متفاوت میباشد.

 

کاربرد های لمبه چوبی روس 

لمبه های روسی دارای کاربرد های زیادی میباشد و یکی از مواردی میباشد که بسیار مورد توجه ساختمان سازان و دکوراسیون کاران قرار گرفته است لمبه های چوبی به نوعی از برش های چوب های کاج روسی تولید میشود اگر قصد استفاده از این چوب ها را در فضاهایی که دارای رطوبت بالایی میباشد را دارید این چوب ها مناسب ترین چوب میباشد ما در ایی مقاله به صورت کلی به برخی از موارد و کاربرد های آن اشاره نماییم.از دیگر کاربرد های لمبه چوبی پوشش و دکوراتیو سقف میباشد.قیمت روز لمبه چوبی با توجه به انواع و کاربردی که هر کدام دارند با هم متفاوت میباشد.

 

چه نوع رنگی مناسب لمبه ها میباشد ؟

برای رنگ لمبه های چوبی کاملا سلیقه ای میباشد و نمیتوان گفت به صورت ثابت باید این رنگ را استفاده نمایید.ما برخی از افراد از سیلر و کیلر و نیم پلی استر استفاده میشود اما این مورد دارای مزایا و معایبی میباشد که مهم ترین معایب آن از بین رفتن چوب در طی زمان میباشد اما پیشنهاد آوا چوب  استفاده از رنگ های گیاهی میباشد که نیاز به حلال نداشته و به راحتی روی چوب پیگمنت لازم را به شما خواهد داد و از طول عمر بالایی نیز برخوردار میباشد.

منبع : آیچوب 

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با علامت * مشخص شده اند.