جستجو کردن
Close this search box.

چوب ترمو در خاوران

قیمت الوار چوب

هنگامی که می خواهیم کیفیت  چوب ترمو را بسنجیم اولین نکته ای که باید بدان باندیشیم این است که الوارهایی که قرار است روی آن ها فرآیند ترمو انجام شود دارای چه کیفیتی هستند. این یک حقیقت است که هر نوع چوبی را نمی توان به ترمووود مبدل ساخت و مهم است که چوب انتخاب شده دارای کیفیت مناسبی برای ترمو کردن باشد.

یکی از گونه های بسیار مناسب برای این کار درخت های جنگل فنلاند می باشد در این کشور با وجود فراوانی چوب و درخت و شرایط خوب محیطی ، چوب های با کیفیتی برای ترمو شدن اماده می شود گونه هایی که از آن برای تهیه ی چوب ترمو استفاده می شود عمدتا از گونه های نوئل کاج ، صنوبر ، توس ، اش یا زبان گنجشک ، توسکا می باشد که همگی برای تبدیل شدن به ترمووود بسیار مناسب هستند.

 

مشخصات چوب ترمو در خاوران

چوب ترمو دارای ویژگی های بسیار مناسبی است که در صنعت چوب و ساختمان از ان به وفور استفاده می شود همچنین چوب ترمو در خاوران در کیفیت های متفاوتی عرضه می شود که دارای قیمت های متفاوتی نیز می باشد. مشخصاتی که باعث می شود در کیفیت و قیمت آن تاثیر بگذارد می توان گفت ، میزان مقاومت و طول عمر ترمووود و ابعاد ثابت آن دارای اهمیت است. رسیدن به تعادل رطوبتی هنگام ترمو شدن یکی از نکات بسیار جالب است که می تواند نسبت به دریافت حرارت و رطوبت محیط مقاومت مناسبی را از خود نشان دهد.

این موضوع باعث می شود که چوب ترمو دارای ابعادی ثابت باشد و دچار ترک خوردگی نشود و به عبارتی به شکلی به نوعی عایق تبدیل شود همچنین فرآیند ترمو باعث از بین رفتن حشرات داخل بافت می شود و می تواند زنجیره ی قندی داخلی بافت چوب را شکسته و تجزیه کند. به این ترتیب دیگر منبع غذایی برای قارچ و حشرات نخواهد بود و از پوسیدگی زود رس آن جلوگیری به عمل می آید هنگامی که چوب های برش خورده برای ترمو شدن فرستاده می شوند یکی از مواردی که برای چوب اتفاق می افتد از بین رفتن رزین و مواد مضر داخل بافت است باکتری هایش را از دست داده و به ماده ای خالص تبدیل شده است که می تواند در برابر شرایط محیطی متفاوت در فضاهای بیرونی و داخلی به خوبی مقاومت کرده و دوام آورد.

فروش چوب ترمو در خاوران

این یک حقیقت است که انجام کامل و استاندارد پروسه ی تهیه ترمووود ،باعث می شود که برای نگهداری آن حتی نیازی به رنگ مخصوص نباشد. هر چند بسیاری از طراحان و سازندگان ساختمانی برای آن که بتوانند رنگ ترمووود را با سایر دکوراسیون هماهنگ کنند.

از نوعی رنگ مخصوص ترمووود که می تواند گیاهی و یا مصنوعی باشد استفاده نمایند که به این ترتیب طول عمر چوب را بالا برده و ظاهری آن را دو چندان می کنند به خصوص شرایطی که قرار است چوب ترمو در برابر نورخورشید باشد این پوشش رنگ می تواند کمک کند تا چوب رنگ زیبای خود را از دست ندهد.

امروزه چوب ترمو آن قدر طرفدار دارد که می توان آن را در کاربری های متفاوتی دید فروش چوب ترمو در خاوران یکی از موفق ترین فروش های بازار چوب است و دلیل آن وجود مزایای ترمووود می باشد که شامل ، نصب سهل و آسان آن ، دوام بالا در مقابل ساییدگی و پوسیدگی ، برش و سنباده خوری خوب ، مراقبت و نظافت آسان می باشد.

نحوه جابه جایی ترمووود ها در انبار های صنعتی 

شرکت آواچوب عرضه کننده چوب ترمو درخاوران

در کنار مواردی که ذکر شد چوب ترمو متناسب با کیفیتی که تولید شده است می تواند در مقابل اشعه یو وی مقاومت کرده و طول عمری بسیار بالاتر از چوب را داشته باشد. شاید بدانید که عناصر شیمیایی می توانند چوب را به سادگی از بین ببرند اما با فرآیند ترمو کردن این عناصر در داخل چوب از بین می روند و محصول به جا مانده برای اجرا در محیط های داخلی و خارجی با طول عمر بالا بسیار مناسب است.

اگر می خواهید بدانید که چگونه باید ترمووود با کیفتی خرید کنید و نمی دانید آن را از کجا تهیه کنید به شما توصیه می شود برای تهیه ی چوب ترمو در خاوران به سراغ شرکت آواچوب رفته و خرید خود را با اطمینان از این شرکت معتبر داشته باشید آواچوب یکی از شرکت های برتر در عرضه ی محصولات چوبی در سایت چوب خاوران می باشد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۳ از ۵
از مجموع ۲ رای

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با علامت * مشخص شده اند.