جستجو کردن
Close this search box.

چوب ساسنا روسی

چوب روسی ساسنا

چوب ساسنا روسی یکی از انواع مرغوب چوب روسی است که موارد استفاده بسیار زیادی دارد. سال ها است چوب ساسنا روسی به ایران واردات می شود و  در صنایع مختلف اعم از طراحی و ساخت نما، طراحی داخلی، ساخت مبلمان چوبی و … استفاده می شود.

چوب روسی دارای کیفیت بالایی است و از کشور روسیه واردات می شود. آواچوب یکی از بزرگترین واردکنندگان چوب روسی در ایران است.

 

چوب روسی ساسنا

روسیه دارای جنگل های انبوهی است و در این میان تنوع درختان زیاد است. چوب روسی ساسنا یکی از انواع چوب های روسی است که به ایران واردات می شود. چوب ساسنا از درخت کاج تهیه می شود. درخت ساسنا روسی یکی از منابع تجدید پذیر است و جزء درختان تندرو و در عین حال بسیار بلند و زیبا است.

بخش بسیار زیادی از صادرات چوب روسی، چوب روسی ساسنا است.

 

ویژگی چوب روسی ساسنا

  • چوب روسی ساسنا دارای ویژگی های منحصر به فرد بسیار زیادی است که در این بخش به آن ها اشاره می کنیم. چوب روسی ساسنا دارای خاصیت چکش خواری است و از این رو در صنایع مختلف بسیار مورد توجه است.
  • یکی دیگر از ویژگی های جالب درخت ساسنا رشد طولی سریع آن است و در مدت زمان بسیار کوتاهی رشد بسیار زیادی خواهد داشت.
  • رنگ پذیری چوب روسی ساسنا بسیار مناسب و خوب است.
  • برش زدن و منبت کاری روی چوب روسی ساسنا بسیار راحت است.
  • چوب روسی ساسنا دارای بافت چوب بسیار زیبایی است.

درکل در بین تمامی صنایعی که با چوب سروکار دارند چوب ساسنا از محبوبیت ویژه ای برخوردار است و همه بر این نظر هستند که کار با این چوب بسیار آسان است.

 

کاربرد چوب روسی ساسنا چیست؟ از این چوب بیشتر در چه صنایعی استفاده می شود؟

چوب ساسنا به دلیل ویژگی های منحصربه فردی که دارد در بیشتر صنایع مرتبط با چوب قابل استفاده است. از چوب روسی ساسنا در صنعت ساخت مبلمان چوبی با چوب ساسنا، ساخت کاغذ با چوب ساسنا، ساخت قایق چوبی و … استفاده می شود.

علاوه بر موارد گفته شده از چوب روسی ساسنا برای تولید انواع ترمووود، ساخت نئوپان، ام دی اف(MDF)، تخته چندلایی و … استفاده می شود.

 

الوار چوب روسی ساسنا

الوار چوب روسی ساسنا به دلیل کیفیت و استحکام بالایی که دارد قیمت بیشتری نیز دارد.

 

واردات چوب روسی ساسنا

نیاز به چوب در ایران با توجه به گسترش صنایع مرتبط با چوب روزبه روز درحال افزایش است. از این رو برای تامین چوب مورد نیاز صنایع مختلف نیاز به وت=اردات چوب است. یکی از چوب های بسیار پرطرفدار هم چوب روسی و چوب روسی ساسنا است.

شرکت آواچوب یکی از واردکنندگان چوب روسی با بهترین کیفیت و کمترین قیمت در ایران است. جهت دریافت مشاوره با مشاورین ما در تماس باشید.

 

فروش عمده چوب روسی ساسنا

آواچوب از سال ۱۳۸۲ در زمینه واردات چوب روسی، ترمووود فنلاندی و … و همچنین تولید داخلی انواع ترمووود  و چوب در حال فعالیت است.

جهت خرید عمده چوب روسی ساسنا، خرید عمده ترمووود و …. با ما در تماس باشید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با علامت * مشخص شده اند.