جستجو کردن
Close this search box.

راهنمای خرید لمبه

مزایای چوب روسی 

برای خرید لمبه فقط فکر می کنید که باید یک تکه چوب را بخرید، درست است؟ اما واقعا به این سادگی ها هم نیست، درحقیقت وقتی می خواهید برای بازسازی منزلتان لمبه بخرید نمی دانید که باید به چه نکاتی در خرید لمبه دقت کنید. آیا کیفیت درجه دو و سه بودن لمبه مهم است؟ آیا باید به ساختار لمبه دقت کرد؟

هر زمان که در مورد لمبه اطلاعات بیشتری را کسب می کنید متوجه می شوید که چقدر بهتر می توانید خرید کنید. خواندن این مطلب به شما کمک می کند تا در خرید لمبه اطلاعات کافی داشته باشید و بتوانید لمبه مورد نیازتان را به خوبی بشناسید. اگر در مورد سایر چوب ها مانند فواید استفاده از تخته زیر پایی سوالاتی در ذهنتان داشتید می توانید مقالات قبل را مطالعه کنید.

انواع لمبه

  • چوب سخت
  • چوب نرم

لمبه چوب نرم

دو نوع لمبه وجود دارد. چوب نرم و چوب سخت. لمبه با چوب نرم از درختان مخروطی بدست می آید مانند کاج، صنوبر، و چوب سرو. این چوب ها بنا به دلایلی طبقه بندی می شوند، می توان آنها را با ناخن دست خراش خراش انداخت.

چوب نرم لمبه زود تر از چوب سخت لمبه رطوبت خود را از دست می دهد. بنابراین اگر از این نوع لمبه محافظت شود طول عمر بیشتری پیدا خواهد کرد. لمبه چوب نرم ارزان قیمت تر است چون درختان مخروطی چوب نرم لمبه از چوب سخت سریع تر رشد می کنند.

لمبه چوب سخت

لمبه چوب سخت از درختان برگریز بدست می آید. معروف ترین درختانی با این نوع لمبه عبارت اند از : درخت بلوط، درخت افرا، درخت گردو و… . درختان لمبه چوب سخت خیلی بیشتر طول می کشد تا رشد کنند به همین خاطر قیمت آنها بسیار گران تر است. از لمبه سخت چوب برای ساخت لوازم منزل، کارهای چوبی و ساخت کابینت وکف استفاده می شوند.

باشناخت بهتر انواع لمبه یعنی لمبه چوب نرم و لمبه چوب سخت می توانید خرید بهتری از لمبه داشته باشید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با علامت * مشخص شده اند.