هر آنچه در مورد چوب ترمو باید بدانید

روش های مراقبت از انبار ترمووود

آیا می دانید چوب ترمو چیست؟

چوب ترمو به دلیل گرما دیدن و مقاومتی که از طریق گرما دهی به دست آورده است شناخته شده است. چوب ترمو در مقابل فرسودگی، پوسیدگی و قارچ بسیار با دوام است و از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است.

قبل از اینکه تولید چوب ترمو آغاز شود اغلب چوب ها را می سوزاندند و این موضوع باعث می شد تا چوب ها خشک تر، شکننده تر و ترد تر شوند. اما امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی به جای سوزاندن چوب از گرما دهی به چوب استفاده می کنند. که باعث تولید چوب ترمو می شود.

آیا با هزینه ها و قیمت چوب ترمووود آشنایی دارید؟ برای شناخت و آشنایی بیشتر با هزینه ها و قیمت چوب ترمو ابتدا لازم است تا با کارکرد و ویژگی های چوب ترمو آشنایی داشته باشید. در مقالات قبل شما را با نحوه آشنایی با قیمت چوب ترمووود آشنا کردیم. که با مطالعه این مقالات علاوه بر قیمت چوب ترمووود می توانید با نحوه مراقبت و نگهداری از چوب ترمو آشنا شوید.

در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در خصوص چوب ترمو و هزینه ها و قیمت چوب ترمووود به دست آورید.

چوب ترمو فواید بسیار زیادی دارد، علاوه بر این که در برابر پوسیدگی و قارچ زدن مقاوم است می توانید اطمینان داشته باشید که در چوب ترمو هیچ گونه ماده شیمیایی استفاده نشده است.

گرمادهی و تولید چوب ترمو با استفاده از چوب های متنوعی انجام می گیرد.

آیا می دانید گرمادهی به چوب چطور انجام می شود؟

  1. به چوب ۲۱۲ درجه سلیسیوس حرارت وارد می شود. روند حرارت دهی ادامه دارد و تا قبل از این که چوب بسوزد متوقف می شود.
  2. گرما دهی به چوب باعث تغییر ساختار شیمیایی چوب می شود و ویژگی های آن را دچار تغییر می کند. در این حالت مقاومت، استحکام، به خوبی عایق بندی چوب بهبود پیدا می کند.
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با علامت * مشخص شده اند.