عوامل موثر بر قیمت چوب ترمووود و چوب ترمو

همانطور که می دانید چوب ترمو بسیار با دوام و مقاوم است همچنین به دلیل مقاومت بسیار بالایی که در مقابل رطوبت دارد در مناطق مرطوب و بارانی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت چوب ترمووود نسبت به دوام و مقاومتی که چوب ترمو دارد بسیار به صرفه و از لحاظ اقتصادی مناسب است. چوب ترمو به طور طبیعی با استفاده از گرما و بخار به وجود می آید. چوب ترمو محصولی غیر سمی است که به راحتی نصب و قابل استفاده قرار می گیرد. تغییرات دمایی برای چوب ترمو ویژگی های چوب ترمو را افزایش می دهد. طبق تحقیقات انجام شده تغییرات دما دوام و پایداری چوب ترمو را افزایش می دهد و محصولاتی با کاربرد های متفاوتی را ارائه می دهد. برای اطلاع بیشتر از قیمت چوب ترمووود و همچنین مقایسه قیمت چوب ترمووود برای انواع چوب ترمو مقالات قبل را مطالعه کنید.

شرایط آب

یکی از عواملی که چوب ترمو را از سایر محصولات چوبی متمایز می کند شرایط آب و هوایی است که بر قیمت چوب ترمووود نیز بسیار موثر است.

غیر سمی بودن و فاقد مواد شیمیایی بودن چوب ترمو

یکی دیگر از عواملی که چوب ترمو را از سایر چوب ها متمایز می کند سمی نبودن ساختار چوب ترمو است که قیمت چوب ترمووود نیز به این مورد بستگی دارد. چوب ترمو محصول بسیار زیبای چوبی است که به شکلی طبیعی ساخته می شود. تنها گرما و بخار در تولید چوب ترمو نقش دارند و از هیچ نوع ماده سمی یا شیمیایی در ساختار چوب ترمو استفاده نمی شود. در روند تولید چوب ترمو، بخار مانند یک محافظ عمل می کند تا از شکافته شدن و آسیب دیدن چوب ترمو در هنگام گرما دهی جلوگیری شود.

پیشرفت در عایق کردن گرما

آزمایشات نشان می دهد که رسانش گرمایی بر چوب ترمو تا حدود ۲۰ تا ۲۵ درصد در مقایسه با چوب کاج کاهش پیدا می کند.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با علامت * مشخص شده اند.