در هنگام خرید لمبه به چه نکاتی باید توجه کرد؟

لمبه

در هنگام خرید لمبه به چه نکاتی باید توجه کرد؟ این سوالی میباشد که برخی از مشتریان عزیز از ما سوال مینمایند به همین دلیل ما در این جهت بر آمدیم تا در وب سایت خود از این مورد به صورت کامل نام ببریم در ابتدا باید به این سوال پاسخ دهیم که لمبه چه میزان برای شما هزینه داشته و آیا استفاده از لمبه بهتر است یا ترمووود ما در ادامه به این مورد به صورت کامل اشاره میکنیم با ما در ادامه همراه باشید.

 

لمبه مناسب تر است یا ترمووود 

همان طور که خود میدانید اولین مرحله برای انجام یک پروژه خرید لمبه و یا ترمووود میباشد اما اینکه کدام یک بهتر میباشد باید در ابتدا محل مورد استفاده خود را نیز مشخص نمایید. لمبه در نوع خود دارای کاربردی متفاوت خواهد بود لمبه برای فضاهای داخلی بیشتر مورد استفاده قرار داده میشود. ولی ترمووود ها به دلیل اینکه بیشتر در برابر شرایط آب و هوایی و باد و باران مقاومت دارد.

بیشتر  در فضا های بیرون مورد استفاده قرار میگیرد اما باز هم افرادی که بیشتر از لحاظ هزینه در محدودیت قرار دارند بشتر به سراغ لمبه رفته و سعی در مقاوم کردن این چوب با استفاده از رنگ ها را دارند شاید این مورد برای برخی جواب گو باشد ضمن اینکه چوب روسی به نسبت ترمو رنگ پذیری بسیار بالایی را نیز خواهد داشت.

نکات مربوط به خرید لمبه 

برای خرید لمبه در بازار تهران باید در ابتدا به کیفیت بار دقت نمایید لمبه های با کیفیت در این بازار بسیار کم میباشد بار های لمبهای که در حال حاضر در بازار موجود میباشد به نوعی برای برخی از افراد و فروشندگان برای بازار های قبل میباشد و در حال حاضر بار های جدید لمبه دارای قیمت های بسیار بالایی میباشد به همین دلیل برای خرید لمبه باید به کیفیت آن بسیار دقت نمایید.

دقت در ابعاد لمبه ها نیز یکی دیگر از مواردی میباشد که باید دقت نمایید زیرا برخی از فروشندگان برای فروش لمبه ها ابعادی را که به شما عزیزان معرفی مینمایند به راستی نبوده و دارای کاستی و یا حتی افزایش میباشد لمبه در بازار تهران یکی از پروفروش ترین چوب ها در بازار میباشد.

درباره انواع چوب بیشتر بخوانید.

قیمت لمبه ها دربازار تهران 

در بازار تهران قیمت ها نه تنها برای لمبه برای هیچ گونه از چوب ها به صورت ثابت قابل تعین نمیباشد. اما به صورت مختصر بخواهیم به شما توضیح دهیم قیمت های لمبه به نسبت ابزاری که روی آن اجرا شده نیز تعین میشود. نکته قابل اشاره در خرید لمبه ها پرتی آن میباشد در صورتی که یک پروژه نصب داشته باشید و میزان پروژه شما همیشه دقیق و به میزان ابعاد تعبیه شده در بازار نمیباشد.

فرض مثال : برخی ابعاد ۷۷٫۵ متر چوب لازم داشته و قاعدتا این ابعاد دارای پرتی خواهد شد به همین دلیل فروشندگان چوب لمبه در بازار این را با شما طی خواهند کرد که هزینه پرتی ها بر عهده مشتری ها خواهد بود.

برای اطلاع دقیق از قیمت های لمبه با کارشناسان فروش ما در آواچوب از طریق راه های ارتباطی درج شده تماس حاصل فرمایید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با علامت * مشخص شده اند.