برخی از خانه ها از لمبه ساخته می شود، استفاده از لمبه در ساخت و ساز خانه ها باعث می شود که استحکام، مقاومت و طول عمر خانه ها افزایش پیدا کند. ما از درختان استفاده های بسیار زیادی می کنیم نظیر استفاده از سایه درختان، میوه درختان، و استفاده از درختان برای گرما. تمامی استفاده هایی که از لمبه می شود، تجاری نیست. از لمبه برای کاربرد های مختلفی می توان استفاده کرد، که لبخند رضایت را روی لبان شما بنشاند. سالهاست که مردم علاوه بر کاربرد های دیگری که از لمبه برای ساخت و ساز می کنند برای مجسمه سازی، ساخت ماسک و اسباب بازی نیز از چوب و لمبه استفاده می کنند. با گذشت زمان می توان استفاده های خلاقانه و جالبی از لمبه کرد. با مطالعه مقالات قبل می توانید اطلاعات خوبی درمورد راهنمای خرید لمبه نیز بدست آورید.

استفاده از لمبه به جای طناب رخت شویی

به جای اینکه لباس های شسته شده خود را روی طناب آویزان کنید تا خشک شوند می توانید کمی لمبه را به شکلی که می خواهید برش دهید و از آن به جای طناب برای خشک شدن لباس استفاده کنید که نمای حیاط یا تراس را زشت و زننده نکنید. علاوه بر این لباس روی چوب زودتر خشک می شود.

ساخت وسایل بازی برای کودکان با لمبه

کودکان در حیاط پشتی به جایی نیاز دارند تا تاب بازی کنند و وسایل بازی داشته باشند، این کار را برای آنها انجام دهید. اگر وقت و مهارت دارید( و البته لمبه) یک خانه درختی برای بچه ها بسازید تا در آنجا به پیکنیک بروند. این تفریح و بازی در آنجا جزو خاطراتی می شود که سالیان سال از آنها یاد می کنند. البته لازم است بدانید که ساختن این خانه های کوچک برای بچه ها کمی هزینه بردار است ولی کودکان عاشق آنجا می شوند و برای بازی دوستانشان را هم به آنجا می برند و وقتی بزرگ تر شدند می توانند در خانه هایی که با لمبه ساخته شدند درس بخوانند.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با علامت * مشخص شده اند.

02134639