مراقبت و نگهداری از چوب ترمو ( بخش اول)

مراقبت از چوب ترمو

با اینکه چوب ترمو در مقابل دما و حرارت بسیار مقاوم است اما لازم است مراقبت و نگهداری از چوب ترمو را فراموش نکنید. برای براورد قیمت چوب ترمووود باید از کاربردهای چوب ترمو و همچنین نگهداری از اطلاعات کافی را به دست آورید. برای اطلاع از مقایسه قیمت چوب ترمووود برای انواع چوب ترمو می توانید مطالب قبل را مطالعه کنید.

اشعه ماورای بنفش به چوب های گرما دیده مانند چوب ترمو آسیب وارد می کنند. برای جلوگیری از آسیب به رنگ طلایی چوب ترمو باید آنها را با روغن های ضد آب و رنگدانه دار محافظت کنید. اگر این کار را انجام دهید ممکن است رنگ چوب ترمو با تابش اشعه آفتاب ته رنگ نقره ایی و طوسی زیبایی بگیرد. گرمادهی به چوب یکی از راه های جلوگیری از کثیف شدن و کپک زدن چوب است. کپک ممکن است در هر جایی که رطوبت وجود داشته باشد رشد کند. حتی برای چوب ترمو نیز باید مواظب کپک ها باشید. برای آشنایی با سایر چوب ها مانند چوب لمبه می توانید مطالب سایت را مطالعه کنید.

مراقبت های صنعتی از چوب ترمو

با توجه به قیمت چوب ترمووود بهتر است از چوب ترمو به خوبی نگهداری و مراقبت کنید. اگر می خواهید از چوب ترمو طوری استفاده کنید که عمر طولانی مدتی داشته باشد و سالها باقی بماند باید از نگهدارنده های صنعتی استفاده کنید همچنین می توانید برای باقی ماندن رنگ طلایی قهوه ایی چوب ترمو از ماده تِکناس آکوا ۱۷۰۳ کمک بگیرید. باقی ماندن چوب ترمو به رنگ طوسی نقره ایی با مواد ضد آب امکان پذیر است.

نگهداری از چوب ترمو در منزل

اگر کسی بخواهد خودش از چوب ترمو که با قیمت چوب ترمووود مناسبی تهیه کرده است، مراقبت و نگهداری کند می تواند با هر روغنی رنگدانه داری این کار را انجام دهد. می تواند ماده ضد آب سیو را بخرد و آن را روی چوب ترمو با برس بکشد و یا اسپری کند.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با علامت * مشخص شده اند.