چگونگی استفاده از چوب ترمو

استفاده از چوب ترمو

از ابزار های تیز برای کار با چوب ترمو استفاده کنید.

به دلیل ایتکه چوب ترمو ترد تر است و گرمادهی باعث ترد تر شدن آن می شود بهتر است برای کار با چوب ترمو از ابزار های تیز استفاده کنید. پیشنهاد ما به شما این است که قبل استفاده از میخ و پیچ قسمت هایی که می خواهید را از پیش دریل کنید تا از ترک خوردن و شکافته شدن چوب ترمو جلوگیری شود.

در مقالات قبل شما را با هر آنچه در مورد چوب ترمو باید بدانید آشنا کردیم، و دلایل انتخاب چوب ترمو را برای شما مشخص کردیم، همچنین شما را با قیمت چوب ترمووود نیز آشنا کردیم تا برای اطلاع از قیمت چوب ترمووود بتوانید اطلاعات مورد نیازتان را به دست آورید و با توجه به قیمت چوب ترمووود بتوانید خرید راحت تر و معقول تری داشته باشید. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد چگونگی استفاده از چوب ترمو اطلاعات بیشتری را به دست آورید.

برای کار با چوب ترمو از پیچ و میخ های ضد زنگ استفاده کنید.

درصد PH چوب ترمو از سایر چوب های گرما دیده نشده کمتر است به همین خاطر برای اینکه چوب ترمو تغییر رنگ پیدا نکند ما به شما پیشنهاد می دهیم تا از میخ و پیچ های ضد زنگ برای کار با چوب ترمو استفاده کنید.

چسب زدن

استفاده از چسب برای کار با چوب ترمو مانند سایر چوب ها انجام می شود مگر اینکه چسب از نوع PVA باشد. اگر پایه این نوع چسب از آب است به زمان بیشتری برای فشار دادن نیاز دارد. و روند چسباندن کمی طولانی تر است. همگامی که از چسب های PU استفاده می کنید لازم است تا از مقدار آب بیشتری در کار با چوب ترمو استفاده کنید چراکه مقدار رطوبت چوب ترمو از سایر چوب ها کمتر است.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با علامت * مشخص شده اند.