چرا چوب ترمو را انتخاب می کنیم؟

قیمت چوب ترمووود

دلایل بسیار زیادی برای انتخاب چوب ترمو وجود دارد، در مقالات قبل شما را با عوامل موثر بر قیمت چوب ترمووود آشنا کردیم به همین خاطر می توانید برای آشنایی با نحوه براورد قیمت چوب ترمووود و اطلاع از قیمت چوب ترمووود مقالات قبلی را مطالعه فرمایید. برای اینکه با قیمت و هزینه ایی که این چوب های گرما دیده دارند بیشتر آشنا شوید بهتر است تا از مشخصات و ویژگی هایی که چوب ترمو دارد بیشتر اطلاع پیدا کنید.

در ادامه با ما همراه باشید تا با فواید چوب های گرما دیده یعنی چوب ترمو آشنایی بیشتری داشته باشید. و بتوانید در برآورد قیمت چوب ترمووود نتایج بهتری را به دست آورید.

مقاومت بالای چوب ترمو در برابر پوسیدگی و قارچ

در طی روند گرما دهی به چوب ترمو، مواد مغذی در داخل چوب از بین می روند و به همین خاطر مقاومت چوب ترمو در برابر پوسیدگی بسیار افزایش پیدا می کند و از گسترش قارچ ها جلوگیری می شود.

مقاومت و استحکام بالای چوب ترمو

روند گرمادهی به چوب باعث می شود چوب ترمو مقاومت و استحکامی حدود ۵۰ درصد بیشتر از سایر چوب ها داشته باشد.

عایق کنندگی بیشتر با گرما دهی

چوب ترمو دارای خلل و منافذ بیشتری نسبت به سایر چوب های گرما داده نشده است. و به همین خاطر عایق کنندگی چوب ترمو حدود ۲۵ تا ۳۰ درصد از سایر چوب ها بیشتر است.

چوب ترمو دوستار طبیعت

در روند گرما دهی و تولید چوب ترمو از هیچ ماده شیمیایی استفاده نمی شود. به همین خاطر هیچ آثار مخربی بر محیط زیست وارد نمی شود. برخی از چوب های ترمو که از جنگل های شمال سوئد گرفته می شوند بسیار پر طرفدار اند و هیچ آسیبی برای محیط زیست ندارند.

چوب ترمو می تواند به عنوان چوب های گرما داده نشده بازیافت شوند

می توان چوب ترمو را سوزاند یا بازیافت کرد تا خصوصیاتی مانند سایر چوب ها پیدا کند.

با بررسی موارد فوق قیمت چوب ترمووود را نیز می توان براورد کرد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با علامت * مشخص شده اند.