چرا چوب ترمو را انتخاب می کنیم؟( بخش دوم)

چوب ترمو

انتخاب چوب ترمو به عنوان یک چوب گرما دیده بسیار عقلانی و از لحاظ اقتصادی نیز به صرفه است. آیا می دانید قیمت چوب ترمووود چقدر است؟ هزینه و قیمت چوب ترمووود به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد. و متغیر است. علاوه بر آشنایی با قیمت چوب ترمووود و اطلاع از قیمت چوب ترمووود و ویژگی های چوب ترمو می توانید با مطالعه مقالات قبلی سایت اطلاعات بسیار جذاب و مهمی در مورد نحوه نگهداری از چوب ترمو را نیز به دست آورید.

در مقاله قبلی توضیح دادیم که چرا چوب ترمو را انتخاب می کنیم و چرا براورد هزینه و قیمت چوب ترمووود بسیار مهم است. شما می توانید برای آگاهی و اطلاع دقیق از قیمت چوب ترمووود با کارشناسان ما در ارتباط باشید. در ادامه می خواهیم در مورد دلیل انتخاب چوب ترمو بیشتر توضیح دهیم.

عمر و کاربرد طولانی چوب ترمو

هنگامی که به چوب گرما داده شود طول عمر بیشتری پیدا خواهد کرد. هرچه دما بیشتر باشد طول عمر چوب ترمو بیشتر خواهد بود و احتمالا قیمت چوب ترمو نیز بیشتر می شود.

ترک و شکستگی های کمتر در چوب ترمو

هرچه گرما دهی به چوب بیشتر باشد احتمال شکاف و ترک در چوب ترمو نیز بیشتر خواهد شد.

استفاده از چوب درخت سرو و درختان گرمسیری

چوب ترمو از برخی درختان مانند سرو، کاج اروپایی و یا درختان گرمسیری به دست می آید. استفاده از چوب این درختان به این خاطر است که حمل و نقل چوب این درختان تا فواصل طولانی انجام می پذیرد مثلا از کانادا.

رنگ کردن سرتاسر چوب ترمو

بعد از گرما دهی چوب ترمو را می توان با انجام عملیاتی مخصوص کاملا رنگ کرد بدون اینکه تفاوتی در رنگ آن مشاهده شود.

از هیچ شیره گیاهی در چوب ترو استفاده نمی شود

در گرما دهی به چوب و تولید چوب ترمو از هیچ شیره و عصاره گیاهی استفاده نمی شود.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با علامت * مشخص شده اند.