ترمووود نما

ویژگی چوب ترمو

ترمووود نما همان طور که در مقاله ترمووود ذکر شده ترموود ها به دلیل نمایی زیبایی که دارد در تمامی فضاهای دیگر مورد استفاده قرار میگیرد ترمووود ها به دلیل فعالیتی که روی آن انجام میشود و مقاوم سازی که روی آن انجام میشود برای استفاده در تمامی فضا های بیرون و داخل مورد استفاده قرار خواهد گرفت. ترموو ها از لحاظ زیبایی که مورد تایید تمامی دکوراسیون کارهای عزیز خواهد بود اما این را مد نظر داشته باشید که آیا این ترمو ها از لحاظ کیفیت هم مورد تایید میباشد که در این مقاله تمام این مبحث را نقد خواهیم نمود.

معیار های انتخاب چوب ترمو  برای نما 

برای انتخاب ترمو باید موارد بسیاری را مد نظر داشته باشید که در مقاله ترمووود  این مورد را هم به طور کامل شرح داده ایم اما در این مقاله اگر بخواهیم به طور کلی به این مبحث اشاره کینم باید گفت به هنگام خرید باید به کیفیت الوار انتخابی بسیار دقت داشته باشید زیرا این امکان خواهد داشت که جوب های ترمو ایرانی را به عنوان ترمو های فنلاندی و یا سوئدی به شما ارائه نمایند در کل باید گفت دقت به دوام چوب در اولین مرحله مهم ترین علمان ها میباشد.

معیار های انتخاب چوب ترمو  برای نما 

نصب ترمووود در فضای نما 

برای نصب ترمو در فضای نما باید به میزان لازم اطلاعات کافی را داشته باشید. نصب ترمووود در فضای نما ابتدا نیاز مند بستن زیرکارهای مناسبی میباشد که افراد معمولی و یا افرادی که به دانش این عمل واقف نیستند کاریست بسیار سخت راهکار این کار این میباشد که برای نصب ترمو در نما باید نصاب هایی که در این حضوه متخصص میباشند بسپارید. آوا چوب تمامی سفارشات شما را برای اجرا و نصب و رنگ ترمو را با کم ترین هزینه قبول مینماید.

 

ترمووود نما ساختمان باید چه ویژگی هایی داشته باشد 

ترمو ها چه ایرانی و چه فنلاندی باید مزایایی داشته باشد که اگر شما از این چوب در نامی خود استفاده نمودید برای چندین سال برای شما باقی بماند همان طور که در بالا گفته شد یکی از المان ها مقاومت در برابر اشعه افتاب باشد. شاید این هم مهم باشد اما مهم تر از این نکته مقاوم بودن در برابر رطوبت میباشد .این خاصیت در هنگام بارش باران و یا برف خود مهم بودن خود را به رخ خواهد کشید این مورد را از قدیم الایام میدانید که چوب ها معمولا حشر ای به نامه ساس دارد و وجود حشارات و یا قارچ ها در این چوب ها باعث از بین رفتن چوب خواهد شد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

۱ دیدگاه

  • شرکت آوا چوب01. مارس, 2020

    […] که با ترمووود نما  آشناییت ندارید با ما در ادامه همراه […]

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با علامت * مشخص شده اند.