جستجو کردن
Close this search box.

رنگ ارزان قیمت ترمووود

رنگ ارزان قیمت ترمووود

اگر به دنبال رنگ ارزان قیمت ترمووود میباشید با ما در ارتباط باشید در مجموعه آوا چوب ارزان ترین و با کیفیت ترین رنگ های چوب را با بهترین مشاوره های رایگان در اختیارتان قرار خواهیم داد ما در ادامه میخواهیم به این مورد بپردازیم که چه نوع رنگی را خرید نمایم که برای ترمووود ها مناسب باشد به نوعی برای شما مشتریان عزیز هم نیز از لحاظ هزینه مقرون به صرفه باشد برای رنگ کردن چوب در ابتدا شما باید به چند مورد نیز توجه نمایید.

  • نوع چوب 
  • فضای مورد استفاده 
  • هزینه ای که برای این رنگ در نظر گرفته اید 

 

نوع چوب 

همان طور که خود میدانید در خرید کردن ترموود ها دارای انواع مختلفی میباشد وفنلاندی و ایرانی و مالزی و سوئدی که هریک از این ترمووود ها در انواع خود دارای انواع مختلفی میباشد به نوعی میتوان گفت در بین بازار های چوب فروشی گرید نامیده میشود گرید ۱ و ۲ گرید ۳ در زبان ما به این نوع موارد همان درجه نیز نام گذاری شده است. نوع درجه بندی و یا همان گرید در انتخهاب رنگ بسیار تاثیر گذار میباشد به دلیل اینکه هرنوع از گرید ها و نوع ترموود ها دارای رنگ پذیری بسیار مختلفی میباشد به همین دلیل باید خود به این مورد توجه نمایید.

نوع چوب 

نوع چوب

فضای مورد استفاده 

فضای مورد استفاده از مواردی میباشد که در انتخاب رنگ تاثیر گذار میباشد. رنگ ها دارای انواع گیاهی و شیمیایی میباشد که در حالت های مختلف با یک دیگر تفاوت ندارد، اما در باطن به نوعی با یک دیگر بسیار مختلف میباشد .رنگ های شیمیایی دارای تفاوت فضایی نمیباشد و ثابت میباشد و برای هرنوع فضایی میتوانید استفاده نمایید و مورد بعدی اینکه باید در نظر داشته باشید رنگ های شیمیایی یک لایه رنگ را روی چوب ایجاد مینماید و اجازبه نمایش رگه های چوب را نمیدهد به نوعی که شما همانند رنگ های پلی اورتان یک لایه روی چوب ایجاد نموده و نمیتوانید بافت چوب را به نمایش بگذارید اما روغن گیاهی چوب دارای تنوع فضایی میباشد یعنی برای هرنوع فضایی میتوانید نوعی رنگ را انتخاب نمایید.

فضای مورد استفاده 

نکات مهم در رابطه با رنگ ارزان قیمت

در مجموعه آوا چوب برند های رمرس ، همل و مین وکس ارائه داده میشود که هرنوع برای ترمووود دارای خاصیت های بسیاری میباشد در رنگ های گیاهی اگر بخواهید از رنگ های فضای بیرون استفاده نمایید. این رنگ ها دارای خاصیت هایب آنتی یو وی بودن و واتر پروف بودن نیز برخوردار شوید و این به آن معنا میباشد که شما با کم ترین هزینه برای چندین سال دیگر نیاز به تمیدید و تعمیر رنگ نخواهید داشت.

در صورتی که از رنگ هایی استفاده نمایید که در این موارد مقوام نباشد به نوعی در برابر شرایط آب و هوایی مقاومت های لازم را نداشته باشد در اثر یک برخورد با باد و باران و یا افتاب این چوب ها دارای مشکل خواهد خورد. چوب های ترموود در نوع خود به نوعی ترد میباشد و چوب های ترد شده تنها معایبی که دارد در برابر افتاب بسیار ضعیف میباشد.

نکته بعدی که باید در  خرید رنگ ارزان قیمت ترمووود در نظر داشته باشید این میباشد که رنگی را انتخاب نمایید که بر پایه روغن باشد. زیرا پایه آب در برابر باران و مقاومت ندارد و در زمانی که در برابر آب قرار گیرد به نوعی چوب شما دچار پوسیدگی میشود به همین دلیل میباشد که شما باید رنگ های مناسبی را انتخاب نمایید. در برند های همل برخی از رنگ ها موجود میباشد که دارای هاردنر میباشد به اصطلاح به این نوع رنگ ها دارای دوجزئی میباشد رنگ های دو جزئی به نوعی دارای سختی بیشتری میباشد.

 

هزینه ای که برای خرید رنگ ارزان قیمت ترمووود در نظر دارید ؟ 

همان طور که در بالا تر به آن اشاره نمودیم رنگ ترموود ها دارای انواع مختلفی میباشد و تنها در خاصیت های آن با یک دیگر متفاوت نمیباشد و در قیمت های آن هم تفاوت دارد. عموما رنگ های گیاهی دارای قیمت های بسیار بالا تری به نسبت رنگ های شیمیایی میباشد رنگ های شیمیایی به دلیل اینکه نرخ های ثابتی دارد اما رنگ های گیاهی نرخ های ثابتی ندارد و متغیر میباشد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با علامت * مشخص شده اند.