جستجو کردن
Close this search box.

درباره شرکت اف جی وود

مجموعه آوا چوب با هدف پوشش سراسری ترموود در ایران و خاورمیانه و همچنین ارتقای کیفیت ترموود در بازار ایران پا به عرصه نهاده است.  ما به رقابت سالم اعتقاد داریم و با تکیه بر نقاط قوت خود و نمایندگان فروش در تمامی استان های کشور رو به پیشرفت و ارتقا مجموعه آوا چوب حرکت خواهیم کرد. همچنین این مجموعه با حمایت از جامعه طراحان کشور به سوی مدرن شدن ابنیه ، قدم بزرگی را در این راه برداشته است.
آگاه سازی مشتریان در راستای خرید ترموود اورجینال و ایجاد روابط سالم بین کارفرما و کارکنان شرکت آوا چوب از دیگر اهداف محقق شده این شرکت می باشد .

شرکت آوا چوب (AvaChoob) در سال ۱۳۸۲ تاسیس شد و تا کنون سال‌هاست که در خدمت شرکت های ساختمانی، مشتریان و دست اندرکاران حوزه صنعت ساختمان و فرآورده‌های چوبی می‌باشد. در این سال‌ها نیازمندی‌ها و برنامه‌های عملیاتی این مشتریان به ما راهی را نشان داده است که پس از فراز و نشیب‌های بسیار مجموعه خود را به یک گروه توانمند و فعال در حوزه صنایع چوب و صنعت ساختمان ارتقا بخشیده و توانسته‌ایم پاسخگوی نیازهای مشتریان خود باشیم. این مجموعه عمدتا در زمینه تخته زیرپایی، ترمو، تخته چند لایی، چوب روسی فعالیت دارد.

آمار و ارقام ما
نتایج بدست آمده توسط تیم حرفه‌ای آواچوب

سال تجربه
۰ +
مشتری راضی
۰ +
تنوع محصولات
۰ +
فروش موفق
۰ +