روغن الیف چوب

یکی از مهم ترین مراحل قبل از رنگ آمیزی،آماده سازی برای سطوح برای رنگ زدن و آسترکاری میباشد.روغن الیف چوب ماده ای میباشد که از آن قبل از رنگ آمیزی برای روان شدن سقف و دیوار استفاده مینمایند.این روغن باعث میشود فضاهای خالی سطح به طور کامل پر شود و از مصرف زیاد رنگ جلوگیری میکند.

اواچوب یکی از معتبر ترین مراکز فروش رنگ چوب و روغن گیاهی چوب از برندهای معتبر میباشد که شما میتوانید محصولات خود را با دریافت گواهی بهداشت در بهترین کیفیت تهیه نمایید.

 

کاربرد روغن الیف 

در واقع میتوان گفت روغن الیف چوب یک نوع پرایمر چوب میباشد که در واقع میتوان گفت بر پایه رزین اکرلیک ایجاد شده است و به نوعی هم برای سطوح خارجی و هم بیرونی مورد استفاده میگردد و در واقع به عمق چوب نفوذ میکند. این عمل به دلیل این میباشد که برای سطوحی که آماده برای رنگ آمیزی نیستند را آماده رنگ آمیزی مینماید و این به خودی خود برای چوب و رنگ بسیار مناسب میباشد و این باعث میشود تا مناطقی که برای رنگ کاری آماده گی نداشته باشد را برای رنگ امیزی آماده نموده و بهترین فضا را برای یک رنگ آمیزی مناسب ایجاد میکند.

کاربرد روغن الیف 

از روغن الیف چوب در واقع میتوان گفت در یک نواخت شدن و یک سطح شدن سطحی که میخواهید برای رنگ کاری استفاده نمایید، یشتر مورد استفاده قرار میگیرد .حال نکته قابل توجه در این مورد میتوان به این مورد اشاره نماییم که اگر میخواهید این روغن استحکام داشته باشد میتوانید به راحتی این روغن را با تینر رقیق نمایید و استحکام آن را نیز افزایش دهید در واقع میتوان گفت روغن الیف سطح چوب را اشباع میکند در واقع حکم اشباع کننده را نیز دارد.

 

خواص روغن الیف 

روغن الیف چوب در واقع بر پایه آب میباشد و به نوعی با محیط زیست سازگاری دارد و چوب هم تنها موادی میباشد که به نوعی گیاهی میباشد و به همین دلیل با چوب سازگاری بسیار بالایی دارد همچنین میتوان به این مورد اشاره نماییم که روغن های الیف به سرعت خشک میشود و میتوان گفت دارای سرعت خشک شدن بسیار  بالایی میباشد.

 

خرید روغن الیف چوب از آواچوب

برای خرید روغن گیاهی چوب و دیگر روغن ها همچون روغن الیف چوب نیاز است که به مرکزی معتبر مراجعه کرده و از اصالت کالا اطمینان لازم را دریافت کنید.آواچوب بهترین مرکز فروش رنگ چوب میباشد که شما میتوانید محصولات خود را در قیمتی مناسب و کیفیتی عالی خریداری نمایید.برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۳۴۶۳۹-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۵ رای

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با علامت * مشخص شده اند.

02134639