علت های ترک خوردن چوب مبلمان

چرا چوب مبل ترک میخورد

چرا چوب مبل ترک میخورد ؟ این یکی از سوالاتی میباشد که از ما بسیار پرسیده میشود شما خود به خوبی نیز به این موضوع واقف هستید که چوب ها دارای کیفیت های مختلفی میباشد و امکان ترک خوردن چوب مبلمان در تمامی چوب ها وجود دارد و این تنها به با کیفیت بودن و یا بی کیفیت بودن چوب ربط نخواهد داشت.

حالا میپردازیم به دلیل ترک خوردن چوب مبلمان ، در حال حاضر به عنوان یکی از عنصر های اصلی دکوراسیون کاری و دیزاین خانه خواهد بود و به این دلیل باید از چوبی استفاده نمایید که دارای مقاومت بالا تری باشد.چوب روسی بهترین انتخاب برای ساخت مبلمان میباشد و بخاطر جنس مرغوب آن مقاوم در برابر ترک خوردگی میباشد.

این مقاوم بودن تنها به دلیل این نمیباشد که شما با مقاوم بودن این چوب مانع از ترک خوردن نخواهد شد و باعث میشود این پروسه ترک خوردن دیر تر انجام شده و دیر تر شما نیاز به تعمیر و یا تعویض مبلمان داشته باشید.

بعد از دقت در انتخاب نوع چوب ،استفاده از روغن گیاهی چوب برای مقاوم سازی چوب پیشنهاد میشود.با استفاده از این روغن ها میتوانید احتمال ترک خوردن چوب مبلمان  را به حداقل رسانده و همچنین چوب خود را در برابر رطوبت مقاوم کنید.

 

انواع ترک 

ترک ها دارای انواع مختلفی میباشد و به دلایل مختلف در چوب ایجاد میشود. برخی از این ترک ها به دلیل تغیر در شرایط آب و هوایی میباشد.  در صورتی که تغییر در آب و هوایی که چوب و یا همان مبلمان قرار میگیرد نکته ای که باید به ان اشاره نماییم این مباشد که ترک خوردن چوب مبلمان در واقع قبل از قطع کردن درخت ها رخ میدهد.

علت ترک خوردن چوب مبلمان

مبلمان چوبی همان طور که در بالا به آن اشاره نمودیم به دلایل های مختلف دارای ترک میشود از مهم ترین موارد میتوان به فشاری که در هنگام فارسی کاری و برش چوب بر روی چوب ایجاد میشود اشاره کرد.برخی از چوب ها دارای آن میزان توانایی که باید داشته باشند نیز نبوده و دچار ترک میشوند. اگر که چوب های مبلمان شما دچار ترک شده اند شما به راحتی میتوانید با کم ترین هزینه بهترین ترمیم را داشته باشید.

 

خرید یولکا روسی

خرید چوب مناسب برای مبلمان

همانطور که بیان شد توجه به جنس چوب استفاده شده در ساخت مبلمان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار میباشد.استفاده از چوب مناسب بر طول عمر مبلمان و ایجاد ترک خوردن چوب مبلمان و رنگ پریدگی جلوگیری میکند.آواچوب ارائه دهنده بهترین انواع چوب مناسب برای ساخت مبلمان و دیگر محصولات چوبی میباشد.شما میتوانید برای خریدی بهتر با کارشناسان فروش مجموعه ما در ارتباط باشید.برای ارتباط با کارشناسان با شماره ۳۴۶۳۹-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۲ رای

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با علامت * مشخص شده اند.

02134639